piątek, 30 października 2015

21. "Mixed Feelings"

Krótki opis bloga


Bogactwo, luksus, popularność, najlepsze partie w szkole, kochający rodzice, wszytko czego dusza może sobie zapragnąć. Tak wygląda życie Lauren, nastolatki, księżniczki szkoły, czy jak by to ktoś inny chciał określić. A jak to często w życiu bywa, musi stać się coś co to życie zmieni. Coś lub ktoś.

Fabuła 2/3

Nie będę okłamywać, jeśli stwierdzę że historia jest bardzo cukierkowa, tak słodka, że nabawiłam się próchnicy. Mam wrażenie, że wybrałaś wszytkie najbardziej przewidywalne schematy i połączyłaś w dość oryginalny, przyjemny dla czytelnika sposób. Cieszę się, że oprócz tych idealnych chwil wplotłaś kilka ciekawych zawirowań.

Poprawność 2/3
  
Zdarzały się literówki i błędy interpunkcyjne, jednak nadrabiasz wszystko bardzo bogatym słownictwem. Czytelnik nie ma najmniejszego problemu z tym co chcesz przekazać.

Estetyka 2/2

Wattpad ma tę zaletę, że nie trzeba martwić się wyglądem. Zawsze wyglada tak samo (przepraszam jeśli się mylę, przeczytałam tylko dziesięć blogów pisanych na tej stronie), dlatego postanowiłam ocenić estetykę postów. Są one czytelnie napisane. Z łatwością się czyta.

Rady dla autorki

Nie wiem jaki masz zamysł co do tej historii, ale może zastanowiłabyś się nad jakimiś sytuacjami, które by zmieniły lekko odbiór. Jest to romans dla młodzieży, więc trudno nie wpaść w skrajności. Jest jedna taka scena, co prawda nie dotyczy głównych bohaterów osobiście, ale dobrze wpływa na resztę historii.

Ocena bloga 7/10

Mam nadzieję, że udało mi się zachować obiektywizm, bo przyznam szczerze, lubię od czasu do czasu przeczytać coś na wskroś cukierkowego. Życzę mnóstwa kolejnych pomysłów i wielu czytelniczek.

Pozdrawiam, Incaligo

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję i wezmę sobie Twoje rady do serca. Pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń

Mei z
KS